Magus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magus

Magus skola magije
 
HomeHome  PortailPortail  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Koja vam se knjiga najvise svidja

Go down 
5 posters

Koja vam se HP knjiga najvise svidja
Harry Potter i Kamen mudraca
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap0%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Odaja tajni
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap0%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Zatocenik Azkabana
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap67%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Harry Potter i Plameni pehar
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap0%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Red Feniksa
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap0%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Princ mijesane krvi
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap0%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Darovi Smrti
Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_lcap33%Koja vam se knjiga najvise svidja Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Ukupno glasova : 3
 
Poll closed

AutorPoruka
Ashley Willow Tisdale
Ravnateljica
Ashley Willow Tisdale


Broj komentara : 104
Age : 29
Location : Sarajevo :))
Registration date : 2007-12-13

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 1:30 am

Imate aknetu pa glasajte Smile
Na vrh Go down
https://magus.bosnianforum.com
Mellisa

Mellisa


Broj komentara : 38
Age : 28
Registration date : 2007-12-17

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:14 pm

Nijedna mi nije najbolja..A sto se mene tice Darovi su grozni!!Svi koji su umrli su mi bili super,osim one sovuljage...A sto su napravili Georgu... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Ashley Willow Tisdale
Ravnateljica
Ashley Willow Tisdale


Broj komentara : 104
Age : 29
Location : Sarajevo :))
Registration date : 2007-12-13

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:29 pm

znam, al ne mozete poreci da niste toliko dugo iscekivali tu knjigu, i da je sve u svemu bila najzanimljivija jer ima punoo vise avantura i na svakoj stranici dogadjanja pocinju biti sve vise napeta... Smile a oni koji su umrli... hej, pa to su likovi... niko stvaran Razz
Na vrh Go down
https://magus.bosnianforum.com
Mellisa

Mellisa


Broj komentara : 38
Age : 28
Registration date : 2007-12-17

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:35 pm

Mda.. znam al opet JK je glupa... Toliko dugo sam čekala i kad sam procitala na forumu (Kod Sim i Dore, zna Aicha na koji forum mislim) Ful sam se razočarala.. Mislim Bella i Snape,i Voldy Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:03 pm

Ashley Willow Tisdale (citat):
znam, al ne mozete poreci da niste toliko dugo iscekivali tu knjigu, i da je sve u svemu bila najzanimljivija jer ima punoo vise avantura i na svakoj stranici dogadjanja pocinju biti sve vise napeta... Smile a oni koji su umrli... hej, pa to su likovi... niko stvaran Razz

Najduži post koji sam ikada vidjela! Mora da si se namučila! A pravopis: 0 bodova!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 11:01 pm

hej, pa to su likovi, ne, žišku papučice, ne zna ni pravopis, a tu neš izvodi


Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Idea Question Exclamation Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops pig monkey cat alien pale silent tongue pirat clown rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom rendeer santa cherry albino sunny Sleep drunken farao king queen jocolor geek scratch lol! afro flower elephant study
Na vrh Go down
Gost
Gost




Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 11:28 pm

Pa kak će znat pravopis kada ima 1 godinu? I da, ti smajlići su vraški jadni!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 11:30 pm

ma imaju oni kojih 560 godina, sam im je mozak ostao na razini dok su mogli vidjeti, čuti i govoriti Wink
Na vrh Go down
~ Shadowfox ~

~ Shadowfox ~


Broj komentara : 26
Registration date : 2008-01-03

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:46 am

Misliš da znaju govoriti? No Suspect
Na vrh Go down
Jebena Kučka aicha

Jebena Kučka aicha


Broj komentara : 85
Age : 30
Location : Dvorac Perverzije
Registration date : 2007-12-16

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:19 pm

ona u kojoj Amy crkava
Na vrh Go down
http://bewitchment.board-realtors.com/
donika zesca debilka




Broj komentara : 20
Registration date : 2008-01-03

Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:21 pm

Aicha Marvolo Riddle (citat):
ona u kojoj Amy crkava

također! cheers (koji blesavi smajlići)
Na vrh Go down
Sponsored content





Koja vam se knjiga najvise svidja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koja vam se knjiga najvise svidja   Koja vam se knjiga najvise svidja Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koja vam se knjiga najvise svidja
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Koji vam se film navise svidja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Magus :: Harry Potter :: Knjige HP-
Idi na: